به دلیل همراهی شما مشتریان عزیز در سال ۹۵ ، تیم افق تصمیم گرفت مدیران و کارکنان سازمان ها و شرکت ها را در موفقیت های امسالش شریک کند. ازین رو مسابقه ای در اسفند ماه تدارک دیده است که جزئیات مسابقه به شرح زیر می باشد.

این مسابقه از تاریخ از ۲۰ اسفند شروع و تا ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ و در دو بخش مدیران و کارمندان برگزار میشود که جوایز هر بخش متفاوت خواهد بود.

در بخش کارکنان ؛ کارمندان شرکت ها میتوانند با همکاران خود کنار هفت سین شرکت یک سلفی ثبت کرده و یا اینکه یک سلفی تکی با دستگاه حضور و غیاب شرکتشان بگیرند و سپس با تگ شرکت افق فرا ویژن آن را در یکی از شبکه های اجتماعی منتشر کنند.

در بخش مدیران ؛ مدیران شرکت هایی که هنوز از دستگاه حضور و غیاب استفاده نمی کنند می بایست ایده خود را برای نحوه برقراری نظم برای ما بنویسند تا از طرف ما دستگاه حضور و غیاب جایزه بگیرند. مدیران میتوانند ایده های خود را از طریق فرم موجود در صفحه کمپین www.ofvco.com/norooz برای ما ارسال نمایند.

به بهترین نظرات و ایده ها درباره نحوه برقراری نظم بدون دستگاه های حضور و غیاب جایزه تعلق میگیرد.

جوایز ؛ از بین کسانی که در بخش سلفی شرکت کرده اند ۲ نفر یک شام رایگان دو نفره در یک رستوران لوکس در تهران برنده خواهند شد. جوایز این بخش به بهترین تصاویر داده میشود.

و از بین مدیرانی که فرم ما را پر کنند به ۲ نفر دستگاه حضور و غیاب تا سقف یک میلیون تومان تعلق میگیرد. جوایز این بخش به بهترین نظرات داده میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کمپین نوروزی افق به آدرس www.ofvco.com/norooz مراجعه کنید.